03 gegužės 2011

Dekoratyvinė žinučių lenta

Jeigu pastebėjote viename iš ankstesnių pranešimų, pristačiau naujausius radinius "kuistuke", tarp kurių buvo ir nemaža žvilgi sidabrinė atraiža. Kadangi pabudau labai anksti, valandėlę prieš išlipdama iš lovos svarsčiau, ką su ja galiu nuveikti, ir ilgai neužtrukti, kol Simonas darželyje. Kadangi dar vis dabinu savo darbo vietą, tai šį rankdarbį skyriau būtent jai papuošti.Reikalingos priemonės:
- A3 formato kartono lapas
- patinkančio audinio atraiža
- dvipusė instaliacinė lipni juostelė
- žirklės, liniuotė

Darbo eiga:
Kartono krašteliuse keliose vietose priklijuoju nedidelius lipnios juostelės gabalėlius. Tai bus geroji pusė. Neskubant prilipinu audinį, patempdama, kad nesusidarytų bangelės. Taip pat palieku audinio kraštinėms, jas užlenksiu į nematomą pusę. Apverčiu kartoną su priklijuotu audiniu ir suformuoju kampelius, kuriuos taip pat sutvirtinu lipnia juostele.
Tai ir viskas, belieka paveikslėlį pritvirtinti prie sienos. Šį kart atsikerpu didesnius lipnios juostelės gabalėlius, priklijuoju prie galinės pusės ir pasimatavusi vietą sienoje paveikslą prispaudžiu. Kad būtų įdomiau, papuošiu mano su vyru vaikystės nuotraukomis.


Komentarų nėra:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...