10 birželio 2012

Trisluoksnis Tiu-Tiu

Turbūt sunku būtų rasti mergaitę, kuri neturėtų arba nenorėtų turėti balerinos sijonuko. Norėjau ir aš:)) Tik problema ta, kad dabar nežinočiau ką su juo veikti. Pabandžiau pasiūti tokį vienai mažai balerinai, su kuriuo ji išplazdėjo į Dubliną. Norėčiau tikėti, kad šiurenantis tiulis įkvėps ją fantazijoms ir svajingiems žaidimams:)

Trys sluoksniai tiulio, mano manymu, būtų pats minimaliausias variantas. Tobulu atveju reiktų bent šešių sluoksnelių. Aš siuvau iš trijų sluoksnių, kiekvienam reikėjo 50 cm ilgio ir 200 cm pločio (tokio yra audinių parduotuvėse) skirtingo atspalvio tiulio. Jei siuvam iš šešių sluoksnių, tuomet reikia po metrą ilgio ir 200 cm pločio. Skirtingi atspalviai atrodo tarsi sluoksniuotas šerbetas.. Taip pat ir kaspinėlio juosmeniui - apie 2 metrus.
Tai siuvam?
1. Sudedame visus tris sluoksnius vieną ant kito. Jeigu siuvame šešiasluoksnį tiu tiu, tuomet jį perlenkiame pusiau išilgai, taip pasidaro šeši sluoksneliai.
2. Juosmens suraukimas. Juosmenėlį sudaigstome storesniu siūlu per visus tris sluoksnelius du kartus ir patraukdami suraukiame, kad sijonėlio apimtis  atitiktų liemens apimtį. Standartiškai 3-6 metų mergatei ji būtų apie 60 cm.

3. Juostelę prie sijonuko siuvame maždaug nuo 60-imto centimetro, pradžią ir pabaigą paliekame surišimui. Juostelę prisiuvame taip, kad suvarstyta dalis liktų dešinėje pusėje. 

 4. Apverčiame sijonėlį, juosmuo atrodo taip..

 5. Juostelę užlenkiame ir kraštelį kruopščiai prisiuvame.


 6. Kad juostelės galiukai neirtų, galima juos patepti skaidriu nagų laku.


1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

puiku,nuostabu,pasakiška...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...