10 gegužės 2012

Kepuraitė - debesėliai

Gal jau ir per šilta tokiai kepurytei, na bet dar gegužė neįpusėjo ir pasitaiko vėsių vakarų, kuomet mažas auseles neprošal uždengti šiltesniais apdarėliais. Kadangi po ranka mėtėsi senos bet nesudėvėtos liemenės priekinė atraiža, tai pabandymui ji puikiai tiko.
Pirma pasimatavau mažylio galvytės apimtį ties ta vieta, kur turėtų eiti kepurės apnara. Dar pamatavau ir atstumą nuo kaktos iki viršugalvio. Taip išsiaiškinau kepurytės ilgį ir plotį. Žemiau esančioje nuotraukoje matote pirminį iškarpos variantą. Paskui jį truputį siaurinau, nes realiai apnara ir yra plačiausia kepurės vieta, nuo jos kepurė toliau turėtų siaurėti (mano pavyzdyje platėja kaip balionas:) negerai taip..
Kai susiuvau overloku kraštus, pamatavau, ir kad suformuoti išgaubtą kepurės formą nuo viršugalvio suformavau maždaug 4 cm įsiuvus (žr. nuotraukoje aukščiau).

 Vaikštantis debesėlis..
p.s. šioje nuotraukoje matyti ant žemės patiestas pledas-kilimėlis-miestelis - viskas viename. Nemažai laiko užima aplikacijų ruošimas, tad dar kokį mėnesiuką turėsiu ką veikti. Kai tik bus baigta - būtinai pamatysit!

Komentarų nėra:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...